YASAL UYARI

Ses, görüntü ve metin (bundan böyle “İçerik” olarak anılacaktır) dahil olmak üzere herhangi bir tasarım, marka, logo ve bilgi ve belge üzerindeki fikri mülkiyet hakları ve telif hakları Icexperience Gida A.Ş.'ye aittir. veya bağlı şirketler veya bir lisans sözleşmesi çerçevesinde kullanılır. Web sitemizde bulunan içeriğin tamamı veya bir kısmı yalnızca mülk sahipleri veya mülk sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçeriği izinsiz düzenlemek, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek veya yayınlamak yasaktır. Bu web sitesinden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

İş başvuruları dışında, bize İnternet aracılığıyla gönderdiğiniz herhangi bir yorum, öneri, fikir, grafik ve diğer bilgiler Icexperience Gida A.Ş. ve bağlı şirketleri tarafından size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın ticari veya ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir. Icexperience Gida A.Ş. ve bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

Icexperience Gida A.Ş. ve bağlı şirketleri bu web sitesinin İçeriğinin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Icexperience Gida A.Ş. ve bağlı şirketleri, bilgisayar donanımınızda oluşabilecek hasarlardan veya bu web sitesine erişiminiz, bu web sitesini kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, video veya metin içeren herhangi bir bilgi veya belge indirmeniz nedeniyle bilgisayarınıza bulaşabilecek kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.