GIDA GÜVENLİĞİ

Icexperience, süreç ve ürünlerin kalitesini ve gıda güvenliğini sağlayan, dünya çapında kabul görmüş bir standart olan Uluslararası Gıda Standardı (IFS) sertifikalı Türkiye'de tek buz üreticisidir.

12.000'den fazla sertifikayla, 20 dile çevrilmiş standartlar ve 800'den fazla denetçi ile IFS Gıda, dünya çapında gıda kalitesi ve güvenliğinde en zorlu standarttır. Şirketimizde IFS standartlarının uygulanmasıyla sadece yüksek kaliteli ve tamamen güvenli ürünlerin üretimini garanti etmekle kalmıyor, aynı zamanda mevcut iç süreçleri de iyileştirebiliyor ve daha rekabetçi olabiliyoruz.

Icexperience'de yüksek kaliteli buz küpleri yapıyoruz ve yönetim sistemlerimizin zorlukları ve organizasyon sağlığı, kalite, güvenlik, çevre koruma ve sosyal sorumluluk konusunda bize yardımcı olacak güvenilir bir ortak olarak INTERTEK ile çalışmaktayız.

Intertek, dünya çapında yönetim sistemleri için önde gelen belgelendirme kuruluşlarından biridir. Daha fazla bilgi için lütfen www.intertek-turkey.com adresini ziyaret edin.

Ürünlerimizin kalitesi prestijli Düzen Norwest Çevre Gıda ve Veteriner Sağlık Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Ticaret A.Ş. tarafından analiz edilmektedir. Düzen Norwest Çevre Gıda ve Veterinary Sağlık Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Ticaret A.Ş., bilimsel ve teknolojik altyapısı ve uluslararası standartlardaki insan kaynakları ile 2000 yılında 1974'ten beri insan alanında hizmet veren Düzen Laboratuarlar Grubu'nun kardeş şirketi olarak başlattığı hizmetlerini sürdürmektedir.