• Fabrika (1)
  • Temsilcilik (9)
  • Lojistik Depo (14)

DAĞITIM AĞIMIZ

Ankara'da bir fabrikamız ve stratejik olarak konumlandırılmış, faaliyet alanımızı genişletmemizi ve Türkiye genelindeki müşterilerimize yaklaşmamızı sağlayan birçok depolama platformumuz var. Dağıtım ağımızda 1 fabrika, 9 delegasyon (kendi personeli) ve 14 lojistik platformu bulunmaktadır.

Öte yandan, ürünlerimizi stratejik alanlarda depolamamıza ve en acil siparişlere verimli bir şekilde yanıt vermemize izin veren, ülkemizdeki lojistik soğutma endüstrisindeki birçok şirketin profesyonelliğine güveniyoruz.

Günlük sevkıyatlarımızın çoğunda, doğrudan müşterilerimize (süpermarketler, tesis, benzin istasyonları, her türlü mağaza) ürünlerimizi teslim etme görev ve sorumluluğunu üstlenenlerin Icexperience çalışanları olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Hatta çalışanlarımız ürünleri gerektiğinde müşterilerin buzdolaplarına veya bizim buzdolaplarımıza yerleştirilmektedir.

Çalışanlarımız her hafta Gökçeada gibi lojistik olarak erişimi zor ve önemli yerlere bile düzenli ürün gönderiyor; tüm müşterilerimiz için en iyi dağıtım hizmeti sunmak bizim için önemlidir.
Ayrıca bazı perakende şirketlerinin tekne yüzen süpermarketlerine de doğrudan tedarik sağlıyoruz.