DAĞITIM AĞIMIZ

Icexperience Gida, Türkiye'de buz üreten ve Türkiye geneline dağıtan tek şirkettir.

Pazarlama ve dağıtım çalışmalarına adanmış çalışanlarımız, Türkiye'nin dört bir yanındaki birçok temsilcilikte gruplandırılmıştır.

Dağıtım çalışmalarımız tamamen buzun fabrikadan perakendeci müşterisinin buzdolabına kadar, her zaman ideal muhafaza koşullarını korumasını sağlamaya odaklanmıştır.

Ürünlerimizi Türkiye'nin her bölgesine, tüm yıl boyunca haftada 6 gün, hatta yaz sezonunda çoğu temsilcilikte haftada 7 gün gönderebiliyoruz.

DOĞAL KAHRAMANKAZAN SUYU

Buz küplerimiz, Ankara yakınlarındaki, Türkiye’de ünlü bir jeotermal alan olan Kazan ilçesi saf suyu ile üretilmektedir.

GIDA GÜVENLİĞİ

Icexperience Gıda, ürünlerin kalite ve gıda güvenliği konusunda dünya çapında kabul görmüş bir standart olan Uluslararası Gıda Standardı (IFS) sertifikasına sahip Türkiye’deki tek buz fabrikasıdır.

KALİTE

Ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarında üretilmektedir ve sistemimiz ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir.

TAM OTOMATİK ÜRETİM

Üretim sürecimiz, daha kaliteli ve tam hijyen sağlayan, kalite ve gıda güvenliği standartlarına (IFS Gıda) uygundur.

Buz fabrikalarımızdaki tüm üretim süreçlerimiz, dondurulmuş ürün üretiminden paketlemeye, karton ambalajlama ve daha sonra paletler halinde düzenlemeye kadar otomatikleştirilmiştir. Sağlık ve hijyen bilinciyle el değmeden üretim yapılmaktadır.

LOJİSTİK (Soğuk Hava Deposu ve Uzun Mesafe Taşımacılığı)

Ankara’daki fabrikamız ve stratejik olarak konumlandırılmış bir çok depolama platformlarımız; faaliyet alanımızı genişletip Türkiye genelindeki müşterilerimize daha yakın olmamızı sağlıyor.

Bununla beraber, ülkemizdeki soğuk zincir lojistiği alanında birçok firmanın profesyonelliğine güveniyoruz ve bu sayede ürünlerimizi stratejik alanlarda depolayabiliyor ve acil siparişlere verimli bir şekilde yanıt verebiliyoruz.

Fabrikamızdan sadece bizim buz ürünlerimiz ile dolu kamyonlarımız ile sevkiyat yapıyoruz. Yalnızca paletlerdeki ürünlerimizi içeren kamyonlar -18 derece veya daha düşük sıcaklıklarda ürünleri taşımak için uygun donanıma sahiptir. Kamyonlar, başka herhangi bir ara durak olmaksızın doğrudan ülke çapında dondurulmuş depolama depolarımıza ulaşır. Böylece, Türkiye'nin herhangi bir depolama alanındaki ürünün fabrikada üretildiği şartlarda olmasını sağlıyoruz.