BUZ KÜPLERİNDE KALİTE

Otomasyon Her Şeydir
Otomasyon Her Şeydir

Tüm işlemlerin otomasyonu toplam hijyen seviyesini sağlar ve buz küplerinin organoleptik koşullarının garantisini verir. Buz yapıcılardan torbalardaki paketleme aşamasına kadar tüm süreç otomatiktir, hiç kimse buz küplerine temas edemez.

Teknoloji suyun hizmetinde
Teknoloji suyun hizmetinde

Teknoloji, suyun otomatik olarak filtrelenmesini, arıtılmasını ve çevrimiçi olarak izlenmesini sağlar. Tüm bu süreçler, üretim personelinin müdahalesi olmadan günde 24 saat gerçekleşir. Buz küpleri üretimi için kullanılan su tamamen temiz ve güvenlidir.

En son teknolojiler sayesinde buz yapıcıları besleyen suyun sıcaklığı bile Icexperience tarafından istenen sıcaklıktır.

Sonuç olarak, buz küplerimiz şeffaftır, tat ve koku içermez.

Buz küpleri oluşumunda teknoloji
Buz küpleri oluşumunda teknoloji

Normal bir buz torbası ve Icexperience 35 gram gurme buz küpleri arasındaki fark, gurme modellerinin zamanla topaklanmaya ve erimeye direnen ayırt edici şekiller üretmek için araştırılması ve test edilmesidir. Bu da içeceklerinizin gerçek lezzetlerini korur.

35 g buz küpünün üretimi yaklaşık 30 dakika sürer. Bu nedenle erimeye karşı birkaç saat dayanmasını sağlayan fiziksel kapasiteye sahiptir. Buz küpleri sağlam ve berraktır. Gurme Buz Küpleri ile, sulandırılmış içeceklere yer yok!

Icexperience Buz Küpleri: bütün, kuru ve yapışmayan
Icexperience Buz Küpleri: bütün, kuru ve yapışmayan

Buz küplerimiz kuru bir buz olduğu birbirlerine veya torbalara yapışmıyor. Buz küplerinin buz yapıcılardan paketleme hatlarına taşındığı tüm yerlerin sıcaklıklarını kontrol etmek için teknoloji uyguluyoruz, böylece buz küpleri kuruyor ve kullanıcıların satın aldığı torbada yapışmadan kalıyor.

Gurme buz küpleri sağlam, eksiksiz, içinde boşluklar olmayan, piyasanın en düşük kırılma oranına sahip buzudur.

İnovasyon
İnovasyon

Kokteyl Buz, Türkiye pazarı için tam bir inovasyondur. Sadece Icexperience'de bulabilirsiniz.

Gurme Buz Küplerinin tersine, Kokteyl Buz Küpleri farklı bir teknolojik süreç sayesinde yapılır. Sonuç milyonlarca 1 gramlık kuru bir buzdur.

İdeal dokulu, yumuşak buz; kokteyl'ler, smoothie'ler ve yiyecek sunumları için harikadır. Sıvılarla temasta hızlı erirken, yiyecek teşhirinde veya şişeleri buz kovalarına soğutmak için kullanıldığında uzun ömürlüdür.